Rejestracja

2 najważniejsze słowa w negocjacjach

Jakie są 2 najważniejsze słowa w negocjacjach i dlaczego akurat one są tak istotne? Na czym polega prowadzenie negocjacji? Co powinno być rezultatem udanych negocjacji?

Na te pytania odpowie podczas swojej prelekcji „2 najważniejsze słowa w negocjacjach” Łukasz Łaniecki.

Sylwetka prelegenta:

lukasz_laniecki_222_bwŁukasz Łaniecki

Pasjonat pozasądowych metod rozwiązywania sporów. Swoją pasją potrafi szybko zarazić innych. Fascynuje go zjawisko konfliktu i metody zarządzania nim, jak również proces negocjacji i mediacji.

Negocjator, mediator, trener i konsultant w zakresie zarządzania konfliktem, prowadzenia sporów i negocjacji. Aktywnie uczestniczy w projektach mających na celu przybliżenie prawnikom know-how z zakresu negocjacji, mediacji, zarządzania konfliktem oraz obsługi klienta.

Autor bloga osobistego „tell me more” – o sukcesie w negocjacjach i w mediacji. Pomysłodawca projektu Prawnik w mediacji, który jest poświęcony roli, jaką w mediacji ma do spełnienia profesjonalny pełnomocnik.

Od 2014 r. współpracuje z Persona Global Polska, częścią międzynarodowej grupy Persona GLOBAL®, oferującej szeroki zakres usług doradztwa biznesowego, skierowanych do praktyków, odpowiedzialnych za rozwój ludzi i organizacji.

Posted Kwiecień 16, 2014 in: Bez kategorii by lmd_master