Rejestracja

Co wyróżnia Legal Market Day?

WYDARZENIE

Tym, co wyróżnia Legal Market Day na mapie wydarzeń skierowanych do prawników chcących poszerzać swoje umiejętności jest przedstawienie poszczególnych tematów w ciekawy, inspirujący ale i użyteczny sposób.

Stawiamy na wiedzę ekspercką połączoną z umiejętnością umiejscowienia jej w określonym kontekście i odniesienia jej do naszej grupy docelowej.

Konferencja nie ma charakteru stricte komercyjnego, bowiem w głównej mierze przyświecają jej idee i wartości niematerialne:

  • dostępność – równy i łatwy dostęp dla wszystkich prawników
  • otwartość – wszyscy uczestnicy i prelegenci są dla siebie partnerami do rozmowy, networking nabiera namacalnej formy po to by każdy mógł z tego skorzystać
  • innowacyjność i kreatywność – poruszane tematy mają sprawić, że uczestnicy Legal Market Day nie będą mieć wątpliwości, że te dwie cechy mogą dotyczyć również ich – prawników
  • kompetencja – wysoki poziom prelekcji oraz ciekawy sposób przedstawienia, sprawia, że chcemy więcej takiej i tak podanej wiedzy.

PRELEKCJE

Naszym założeniem jest, aby Legal Market Day przyciągał prawników świeżym spojrzeniem i ciekawą tematyką, w którą wprowadzą ich inspirujące osobistości oraz wiodące autorytety w swoich dziedzinach.

Podczas Legal Market Day będziemy gościć prelegentów reprezentujących zarówno prawników-praktyków, środowisko akademickie oraz specjalistów z firm doradczych, którzy na co dzień wspierają prawników w rozwijaniu ich kancelarii.

Dobierając prelegentów i mentorów według ścisłych kryteriów, stworzyliśmy zespół, który dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy inspiruje młodych prawników do rozwoju.

Wyjątkowość oferty Legal Market Day uzyskujemy dzięki bardzo precyzyjnemu określeniu oczekiwań względem każdej prelekcji i rygorystycznemu przestrzeganiu tych zasad.

Każda z zaplanowanych prelekcji ma trwać nie dłużej niż 25 minut i wyróżniać się ciekawą formą zaprezentowania przekazywanych treści.

Zależy nam na tym, aby w trakcie prelekcji powstał pewien rodzaj interakcji pomiędzy prelegentem a uczestnikami.

Dzięki temu sprawimy, że prelekcje Legal Market Day budzić będą pozytywne skojarzenia uczestników i na długo pozostaną w ich umysłach.

NETWORKING

Legal Market Day to również doskonała okazja do networkingu między prawnikami.

Legal Market Day to wydarzenie, na którym po prostu musisz się pojawić.

DLA KOGO?

Legal Market Day adresowany jest do dynamicznych i przedsiębiorczych prawników, którzy upartują swojej przewagi rynkowej w stałym poszerzaniu umiejętności.

Legal Market Day tworzony jest głównie z myślą o nowych generacjach prawników, poszukujących możliwości zdobycia dodatkowych umiejętności, które wykraczają poza ramy studiów i aplikacji prawniczych.

TEMATY

W ramach Legal Market Day będziemy prezentować szeroki zakres wiedzy i doświadczenia naszych prelegentów. Podczas tegorocznej edycji skupimy się na komunikacji, negocjacjach, marketingu internetowym oraz zarządzaniu.

Zajmij już dziś swoje miejsce! REJESTRACJA

Posted Kwiecień 06, 2014 in: Bez kategorii by lmd_master