Rejestracja

Innowacyjna formuła LEGAL MARKET DAY

25 min.

To maksymalny czas każdej z prelekcji. Z jednej strony mało, z drugiej wystarczająco dużo. Badania mówią, że optymalna długość prezentacji to 18 minut. To czas w którym utrzymujemy pełne skupienie i absorbujemy najwięcej informacji. My też tak sądzimy, dlatego postawiliśmy na zgrabnie podany konkret. Bez bicia piany i owijania w bawełnę. W ten sposób dowiesz się więcej, w krótszym czasie.

2 ścieżki

Cenimy sobie Twój czas, co więcej dajemy możliwość wyboru. To Ty decydujesz w jakich prelekcjach chcesz uczestniczyć. Wybierasz do 6 interesujących Cię prelekcji. Możesz wybrać po temacie, możesz postawić na ścieżkę. Jak się przyjrzysz tematyce, to zauważysz, że ułożyliśmy dla Ciebie dwie charakterystyczne ścieżki. Pierwszą z nich cechuje doświadczenie i mentorski charakter, drugą innowacyjność i praktyka.

3 x networking

To nie jest zwykła konferencja. To wydarzenie, gdzie oprócz wiedzy i inspiracji zaczerpniętej od ciekawych prelegentów, zyskujesz nowych znajomych – kolegów i koleżanki z branży. To nie konkurencja, to kapitał, który z pewnością przyda się w przyszłości. Wymiana wiedzy, kontaktów, zleceń czy też ścisła współpraca przy projektach w dobie ścisłych specjalizacji prawników, to tylko kilka korzyści, z których możesz czerpać. Daj się poznać innym.

photo by Free HDR & Photomanipulations – www.freestock.ca / flickr

Posted Kwiecień 09, 2014 in: Bez kategorii by lmd_master