Rejestracja

Jak osiągać więcej mniejszym wysiłkiem?

Chcielibyście osiągać więcej mniejszym wysiłkiem?
Pomoże Wam w tym nasz kolejny prelegent, Beata Uytenbogaardt.

Beata_UytenbogaardtSylwetka prelegenta:
Beata Uytenbogaardt to praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem w zwiększaniu efektywności osobistej pracowników biurowych. Jest szefem polskiego oddziału firmy PEPWORLDWIDE (dawniej: IBT™ – Institute for Business Technology), która to firma od 30 lat wdraża na świecie sprawdzone metody zarządzania efektywnością.

Od 1984 roku mieszka w Holandii. W 1996 roku zetknęła się z PEP® (Personal Efficiency Program), którym zajmuje się do dziś. W latach 1997-2002 była wykładowcą PEP® w Holenderskim Instytucie Administracji Publicznej (ROI) w Hadze, wprowadzając program do firm i instytucji rządowych w Holandii.

W 1997 roku założyła w Polsce filię IBT, którego kluczowym programem jest PEP®. Odtąd Personal Efficiency Program jest obecny w wielu programach rozwojowych polskich firm i instytucji w całym kraju, pozwalając pracownikom w krótkim czasie wygospodarować więcej czasu dla siebie, a firmom – znacząco zwiększyć wydajność pracy.

Wykształciła grupę ekspertów w dziedzinie doskonalenia efektywności pracy, którzy przeprowadzili PEP® w ponad stu firmach w Polsce.

Otrzymała europejską nagrodę Excellence 2005 za osiągnięcia w dziedzinie rozwoju biznesu w oparciu o markę PEP® w Polsce.

Przyjdź na prelekcję Beaty Uytenbogaardt podczas Legal Market Day 2014 i poznaj metody, które pozwolą Ci stać się bardziej wydajnym w pracy!

Zarejestruj się już dziś!

Posted Kwiecień 06, 2014 in: Bez kategorii by lmd_master