Rejestracja

Never stand alone

Choć networking to jedna z kluczowych umiejętności w pracy prawnika, niewielu prawników zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo ta umiejętność jest im obecnie potrzebna. Jedynie naprawdę nieliczni wiedzą, że networking nie jest czymś, z czym człowiek musi się urodzić, ale jest umiejętnością, którą można nabyć.

gregturniakPrzedstawiamy Grzegorza Turniaka – jednego z prelegentów na Legal Market Day 2014, kojarzonego właśnie z networkingiem.

Grzegorz Turniak to niestrudzony orędownik wartościowych idei: networkingu, minglingu, zarządzania talentami i karierą. W 2006 został założycielem i udziałowcem BNI Polska. Wdrażał od podstaw know-how światowego lidera w networkingu i rekomendacjach biznesowych. Swoje talenty wykorzystał w pełni budując z zespołem kilkanaście grup BNI w 10 miastach w Polsce. Obecnie koncentruje się na rozwoju franczyzy BNI w Warszawie i Łodzi.

Na LMD 2014 będziecie mogli wysłuchać prelekcji „Never stand alone” Grzegorza Turniaka.

Oto, co on sam mówi o swojej prelekcji:

„Posiadanie szerokiej i mocnej sieci kontaktów jest ważne dla Ciebie i Twojej firmy. Wiadomo, że konferencje i seminaria są jedną z okazji do ich nawiązywania. Niestety ponad 70% ich uczestników nie czuje się komfortowo w „przełamywaniu lodów” podczas takich wydarzeń. Koncentrują się oni głównie na warstwie merytorycznej konferencji, tracąc nadarzającą się unikalną okazję na poznanie innych profesjonalistów. Organizatorzy zazwyczaj nie wiedzą jak zadbać o to aby ułatwić wymianę wiedzy i doświadczeń.

Jeśli chcesz w pełni skorzystać z wydarzeń biznesowych i dowiedzieć się: po co zawierać nowe znajomości, jak to robić, czego nie robić, jak podtrzymywać nawiązane relacje, przyjdź na ten wykład. Dowiesz się na nim jak efektywnie i w pełni wykorzystać czas na konferencjach i zostać mistrzem networkingu.”

Strona Grzegorza Turniaka na facebook: Grzegorz Turniak – Biznes to relacje

Posted Kwiecień 06, 2014 in: Bez kategorii by lmd_master