Rejestracja

PRAWNICZA KARIERA. Jak połączyć ogień z wodą?

Czy możliwe jest pogodzenie codziennych zajęć wynikających z pracy na bardzo wymagającym stanowisku w dużej międzynarodowej kancelarii z zaangażowaniem w sprawy samorządu prawniczego? Jakich cech wymaga takie połączenie i co się wiąże z wykonywaniem tych bardzo różnych zajęć przez jedną osobę? Czy można to robić jednocześnie i z porównywalnym zaangażowaniem? Jakie są zalety takiego połączenia?

T_Korczynski hi-res (853x1280)Sylwetka prelegenta:

Tomasz Korczyński

Współkieruje praktyką partnerstwa publiczno-prywatnego w warszawskim biurze Dentons. Jest także członkiem  zespołu prawa energetycznego i zasobów naturalnych.

Ma kilkunastoletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz podmiotów polskich i zagranicznych. Uznawany jest za jednego z czołowych ekspertów-praktyków PPP w Polsce. Skutecznie doradzał przy realizacji projektów infrastrukturalnych, zarówno stronie publicznej, jak i prywatnej.

Jest doradcą prawnym w Fundacji Centrum PPP. Był ekspertem Komisji Sejmowej „Przyjazne Państwo” ds. związanych z ograniczaniem biurokracji w zakresie zmian ustawy o PPP.

Jest także prelegentem w Polsce i za granicą na konferencjach oraz szkoleniach poświęconych tematyce PPP, jak również wykładowcą w Szkole Głównej Handlowej, gdzie od czterech lat prowadzi zajęcia z tej dziedziny.

Współautor książki „Koncesja na roboty budowlane lub usługi a inne formy realizacji inwestycji publiczno-prywatnych” (Wolters Kluwer, 2009) oraz autor szeregu publikacji i artykułów dotyczących zagadnień partnerstwa publiczno-prywatnego.

Tomasz Korczyński jest adwokatem (od 2010 r.), pełniącym drugą kadencję funkcję Zastępcy Członka Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Posted Kwiecień 18, 2014 in: Bez kategorii by lmd_master