Rejestracja

Wąska specjalizacja prawnicza a sukces zawodowy

Czy wąska specjalizacja prawnika to odpowiedź na obecne oczekiwania kilentów?

Co tak naprawdę oznacza dla prawnika wąska specjalizacja i jak budować swój kapitał w oparciu o to konkretne rozwiązanie?

Jeśli chcesz poznać tajniki wąskiej specjalizacji, przyjdź na prelekcję Mileny Bodych podczas LEGAL MARKET DAY 2014.

MilenaBodych

Sylwetka prelegenta:

Milena Bodych

Pomysłodawca i założyciel Fashion Law Business, pierwszej w Polsce platformy edukacyjnej, mającej na celu rozwój prawa mody.

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, doktorantka w Instytucie Prawa Międzynarodowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, asystent naukowy na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej. W pracy badawczej zajmuje się prawem własności intelektualnej, prawem międzynarodowym publicznym i prywatnym, prawem Unii Europejskiej, oraz kwestiami prawno – porównawczymi.

Stypendystka m.in. Universitetet i Bergen w Norwegii, Åbo Akademi w Finlandii, visiting research na Fordham University w Nowym Jorku. Laureatka licznych nagród i konkursów naukowych, przyznanych: m.in. przez prof. Jerzego Buzka, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Kancelarię Prawną Skoczyński Wachowiak Strykowski, Harvard Club of Poland. Przynależy m.in. do International Law Association, Junior Lawyers – The Law Society, International Division – The Law Society of England & Wales.

Uczestniczy w licznych seminariach i konferencjach, w tym zagranicznych.

Fashion Law Business jest pierwszą w Polsce platformą edukacyjną, mającej na celu rozwój prawa mody. Organizuje szereg konferencji warsztatów i spotkań prawniczych. Współpracuje z największymi kancelariami prawnymi i firmami prawniczymi w Polsce. Zapewnia obsługę prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych we wszystkich aspektach prowadzonej przez nich działalności w ramach zakresu prawa własności intelektualnej. Reprezentuje klientów w sądowych procesach cywilnych i administracyjnych m.in. z zakresu ochrony praw autorskich, dóbr osobistych, ochrony wizerunku i wynagrodzeń autorskich, ochrony praw własności przemysłowej.

www.fashion-law-business.com

Posted Kwiecień 11, 2014 in: Bez kategorii by lmd_master